O společnosti ATICO MONEO a.s.

Společnost ATICO MONEO a.s. působí v oblasti komplexních dodávek pro napájení elektrickou energií se zaměřením na záložní zdroje. Navazuje na činnost společnosti ATICO PRAHA s.r.o., která se v nejbližší době stane dceřinou společností, tuto činnost doplňuje a dále rozvíjí. V době jejího působení však došlo k dalšímu rozvoji a dceřinou společností se stala společnost PM Servis spol. s r.o., která nabízí další rozsah činností.

Řízení společnosti ATICO MONEO a.s. je úzce orientováno na zákazníka, proto přinášíme vždy standardní postupy, individuelní přístup upravený pro konkrétní využití a aplikace.

Specializujeme se na dodávky na „klíč“, od základního návrhu, projektové dokumentace, výroby rozváděčů, elektroinstalace NN a VN, dodávky zdrojů energie, místní i dálkové komunikace a ovládání, software, až po záruční i pozáruční servis, a to nepřetržitě po 24 hodin na území ČR.

Naše instalovaná technologie a systémy pracují v těch nejnáročnějších aplikacích a provozech, náš tým školených specialistů a techniků je připraven okamžitě pomoci v případě potřeby.

Dále provádíme elektromontáže, měření a regulaci, revize, projektování, údržbu a servis převážně průmyslových instalací nízkého a vysokého napětí. Ve vlastních dílenských prostorách vyrábíme rozvaděče nízkého napětí: silové, instalační a elektroměrové, ovládací a deblokační skříně, rozvaděče pro měření, regulaci a ASŘ. K těmto pracím jsme schopni zajistit i potřebné stavební práce.

Další aktivitou je půjčovna dieselgenerátorů Caterpillar ve výkonech od 22 kVA do 900 kVA.

Novinkou od roku 2010 je servisní, montážní s revizní činnost na zdvihacích zařízeních.

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2008